Ana Sayfakisa notlarFilmMasumlar Apartmanı nerede çekiliyor?

İlginizi Çekebilir

Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor?

Masumlar Apartmanı’ nın çekildiği apartmanın adresi

Dizi, Beyoğlu Asmalımescit’ de Jurnal Sokak’ da çekiliyor. Biraz içerde kalıyor. Yürüyerek gitmeyi tercih ettim. Bu arada Beyoğlu’nun ara sokaklarında birbirinden güzel apartmanlar olduğunu farkettim.

Masumlar Apartmanı, Beyoğlu.

TRT’nin yeni dizisi Masumlar Apartmanı kanallar arasında gezinirken dikkatimi çekti. İzlerken büyük keyif aldım. Dizinin sıradışı bir senaryosu var. Temizlik hastası olan Safiye, bu corona günlerinde dizide en çok öne çıkan karakterlerden. Safiye’ yi canlandıran Ezgi Mola’ nın performansı da mükemmel.

Jurnal Apartmanı nerede adres? (Google Haritalar)

Masumlar apartmanı başladığından beri bu diziyi heyecanla takip ediyoruz. 10 bölümdür hep sorgulayan, kardeşlerini hesaba çeken Safiyenin artık kendisi hesap vermeye başlıyor. Buna sebep ise geçmişinde yarım kalan, onu bu kadar hassaslaştıran duyguların sahibinin aniden çıkagelmesidir.

Safiye kardeşlerinin evlenmesine şiddetle karşı çıkarken lisedeki arkadaşıyla olan duygularını bi kenara bırakıp yoluna devam mi eder yoksa hayatı onun sayesinde değişir mi?

Masumlar Apartmanı’ ndaki Çay Bahçesi

Dizideki en dikkat çekici yerlerden bir diğeri de, Safiye ile Naci’nin buluştukları çay bahçesiydi. Bu çay bahçesi sahneleri, Beykoz Korusu içerisindeki Dilruba Kır Kahvesi’ nde çekildi.

Dilruba Çay Bahçesi.

Dilruba Kır Kahvesi nerede adres? (Google Haritalar)

Masumlar Apartmanı Sahil

Dizideki sahilde çekilen sahnelerin bir kısmı ise Beşiktaş’ da çekildi. Beşiktaş Anadolu Lisesi’ nin sahilinde çekilmiştir. Ayrıca, Neriman ve Ege’ nin okul sahneleri de Beşiktaş Anadolu Lisesi’ nde çekildi.

Önceki İçerikEn İyi Roma Filmleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler